Tisk     Česky English
 
 
 
 


Profil firmy

Společnost Smartdata, s.r.o. je obchodní společností se specializací na vývoj a dodávky softwarových řešení. Jsme partnery mnoha velkých českých i zahraničních společností, pro které realizujeme specializovaná technologická řešení.

Smartdata navrhuje a dodává řešení, která pomáhají firmám k úspěchu na trhu. Řešení, která přemění vaše data na inteligenci a tuto inteligenci na vaši konkurenční výhodu. Řešení na takové technologické platformě, která nejvíce vyhovuje vám, ne nám. Řešení, která fungují.

Smartdata je tu pro vás - od jednoduchého řešení malé aplikace až po komplexní řešení informačního systému celé vaší společnosti. Řešení, která vám pomohou k úspěchu na trhu.

Microsoft Partner Silver Data Platform

Odborná certifikace a značka Microsoft Partner Silver Data Platform je zárukou kvality, kompetence a zkušeností, prověřených při realizaci zákaznických řešení. Microsoft certifikace

Naše cíle

Naším cílem je být dlouhodobým partnerem pro naše klienty a pomocí softwarových řešení založených na nejprogresivnějších technologiích jim přinášet nové a lepší možnosti snižování provozních nákladů. Zákazníkům tak zprostředkováváme konkurenční výhodu a zajišťujeme maximální návratnost jimi vložených prostředků.

Čím se zabýváme

Nabízíme více než prosté produkty a služby. Nabízíme komplexní řešení. Dodáváme standardizované systémy, ale také připravujeme řešení podle individuálních potřeb zákazníka. Naše řešení se vždy přizpůsobí zákazníkovi, nikoli zákazník řešení. Naši zákazníci oceňují náš zásadní podíl na budování nových a moderních firemních systémů založených na principech digitálního podniku.


GDPR

Vyhledávání

Loading

Aktuality

Staňte se odběratelem našeho youtube kanálu, na který přidáváme nová videa nejen pro naše zákazníky.

Smartdata se účastnila slavnostního večera vyhlášení každoroční soutěže za aktivní přínos v oblasti marketingu.

V čísle 8/2019 čtrnáctideníku Sfinga křížovka jste mohli nalézt naši velkou dvoustránkovou křížovku o ceny.

Tématem křížovek byl Mobile Portal.

Právě dnes oslavila naše společnost 15 let na trhu. Děkujeme všem našim zákazníkům za přízeň!

IT poradna zdarma

Tip!

Technická podporaPřihlášení